lefttop.jpgleftmiddle.jpg

Poinformuj znajomych o istnieniu strony, przez kliknięcie w link poleć nas.

rightmiddle.jpg

Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o tym co się dzieje w twojej szkole - zapisz się na naszą listę mailingową.

kalendarium
Poniedziałek, 2018-11-19
Imieniny:
Elżbiety, Faustyny
leftbottom.jpg
Logo BIP
Jesteś tu: » Strona startowa » Sport

Wydarzenia sportowe 2018/2019

Eliminacje piłki nożnej gimnazjum

21 września 2018 r. uczniowie Szkoły Podstawowej w Szczytnie wzięły udział w eliminacjach powiatowych piłki nożnej na „Orlikach”. W swojej grupie zmierzyliśmy się z drużynami z Sochocina i SP nr 4 w Płońsku.

W pierwszym meczu z Sochocinem nasza reprezentacja pomimo ambitnej walki uległa 0:4. W drugim meczu po bardzo wyrównanej grze, po ostatnim gwizdku wynik brzmiał 4:1 dla Płońska. Wyniki nie odzwierciedlają gry. Nasi zawodnicy walczyli bardzo dzielnie i toczyli wyrównaną walkę z uczniami, którzy w większości, oprócz gry w piłkę na w – f, ćwiczą w klubach PAF – u Płońsk i Wkry Sochocin.


Gratulujemy walecznej postawy na turnieju!

Artur Kujawa




SUKCESY SPORTOWE – SZKOŁA PODSTAWOWA 2015/2016

I m. MISTRZOSTWO POWIATU W UNIHOKEJU DZIEWCZĄT

III m. MISTRZOSTWO REJONU W UNIHOKEJU DZIEWCZĄT

I m. MISTRZOSTWO POWIATU W UNIHOKEJU CHŁOPCÓW

II m. MISTRZOSTWO REJONU W UNIHOKEJU CHŁOPCÓW

II m. MISTRZOSTWO POWIATU W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW

III m. MISTRZOSTWO POWIATU W DRUZYNOWYM TENISIE STOŁOWYM DZIEWCZĄT

III m. MISTRZOSTWO POWIATU W DRUŻYNOWYM TENISIE STOŁOWYM CHŁOPCÓW

I m. W GMINNYM TURNIEJU RINGO DZIEWCZĄT O PUCHAR WÓJTA GMINY ZAŁUSKI

I m. W GMINNYM TURNIEJU TENISA STOŁOWEGO – DZIEWCZĘTA

II i III m. W GMINNYM TURNIEJU TENISA STOŁOWEGO CHŁOPCÓW

 

OSOBY WYRÓŻNIONE BIORĄCE UDZIAŁ W ZAWODACH SPORTOWYCH:

 

DZIEWCZĘTA:

  1. PATRYCJA DYLEWSKA
  2. KLAUDIA FALACIŃSKA
  3. LAURA RAKOCZY
  4. OLIWIA WYŁUPEK
  5. OLIWIA JARCZEWSKA
  6. WIKTORIA RAKOCZY
  7. JULIA KARWOWSKA
  8. PAULINA SUSKA
  9. PATRYCJA KOPEĆ
  10. PAULINA BARYGA
  11. SANDRA CZERWIŃSKA

CHŁOPCY:

  1. HUBERT BOGDAŃSKI
  2. MIŁOSZ MALIŃSKI
  3. PATRYK KOWALKOWSKI
  4. DAMIAN WYSOCKI
  5. ŁUKASZ ZEMBRZUSKI
  6. JAKUB CZERWIŃSKI
  7. MAREK SIKORSKI
  8. JAKUB IWANDOWSKI
  9. PAWEŁ PIOTROWSKI
  10. JAKUB RACZKOWSKI
  11. ALEKSANDER IWANDOWSKI

 

SUKCESY SPORTOWE – GIMNAZJUM 2015/2016

I m. MISTRZOSTWO POWIATU W UNIHOKEJU DZIEWCZĄT

I m. MISTRZOSTWO REJONU W UNIHOKEJU DZIEWCZĄT

UDZIAŁ W MAZOWIECKICH IGRZYSKACH MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

II m. MISTRZOSTWO POWIATU W UNIHOKEJU CHŁOPCÓW

II m. MISTRZOSTWO POWIATU W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW

III m. MISTRZOSTWO POWIATU W DRUZYNOWYM TENISIE STOŁOWYM DZIEWCZĄT

III m. MISTRZOSTWO POWIATU W DRUŻYNOWYM TENISIE STOŁOWYM CHŁOPCÓW

II m. MISTRZOSTWO POWIATU W INDYWIDUALNYM TENISIE STOŁOWYM DZIEWCZĄT

III m. MISTRZOSTWO REJONU W INDYWIDUALNYM TENISIE STOŁOWYM DZIEWCZĄT

III m. MISTRZOSTWO POWIATU W INDYWIDUALNYM TENISIE STOŁOWYM CHŁOPCÓW

III m. MISTRZOSTWO REJONU W INDYWIDUALNYM TENISIE STOŁOWYM CHŁOPCÓW

I m. W GMINNYM TURNIEJU PIŁKI SIATKOWEJ CHŁOPCÓW  O PUCHAR WÓJTA GMINY ZAŁUSKI

 

OSOBY WYRÓŻNIONE BIORĄCE UDZIAŁ W ZAWODACH SPORTOWYCH:

DZIEWCZĘTA:

  1. DOMINIKA NYRĆ
  2. BĄKIEWICZ JULIA
  3. JAWORSKA JULIA
  4. MATUSZEWSKA EMILIA
  5. ZIELIŃSKA JUSTYNA
  6. RUCIŃSKA ALEKSANDRA
  7. ŻOCHOWSKA ANNA
  8. GODLEWSKA NATALIA
  9. BORYCHOWSKA JULIA
  10. SZYMAŃSKA ANNA
  11. IWANDOWSKA SYLWIA
  12. WĄTKOWSKA AGATA
  13. ZALEWSKA RENATA

 

CHŁOPCY:

  1. BOGDAŃSKI KACPER
  2. WOŻNIAK ADRIAN
  3. TOMASZEWSKI ROBERT
  4. WASILEWSKI MICHAŁ
  5. ZAWADEWICZ MICHAŁ
  6. IWANOWSKI KRZYSZTOF
  7. PAKULSKI JAKUB
  8. ZIELIŃSKI DOMINIK
  9. JASIŃSKI DAMIAN
  10. KARWOWSKI IGOR

 

 

  • Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Unihokeju Chłopców - gimnazjum
Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Unihokeju Chłopców - gimnazjum
  • Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Unihokeju Dziewcząt - gimnazjum
Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Unihokeju Dziewcząt - gimnazjum
  • Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Unihokeju Chłopców - Szkoła Podstawowa
Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Unihokeju Chłopców - Szkoła Podstawowa

Galerie

Pliki do pobrania