Środa, 2019-01-23
Fernandy, Jana
Jesteś tu: » Strona startowa » Wolontariat

Dzień Życzliwości i Pozdrowień w naszej szkole

21 listopada w naszej szkole obchodziliśmy święto promujące życzliwość wśród ludzi. Wolontariusze z klasy IV przygotowali cztery korytarzowe gazetki przybliżające idee święta życzliwości oraz własnoręcznie narysowali i wycięli blisko 400 uśmiechniętych buziek, które rozdawali tego dnia wszystkim uczniom, nauczycielom i rodzicom wchodzącym do szkoły w zamian za jeden uśmiech. Tego dnia dało się zauważyć więcej zadowolonych i uśmiechniętych twarzy. Bądźmy dla siebie życzliwi nie tylko od święta!(zdjęcia w poniżej w Galerii)

11 listopada, to dla nas Polaków, jedna z najważniejszych dat w kalendarzu. Wtedy też obchodzimy Narodowe Święto Niepodległości. Polska bowiem ponownie pojawiła się na mapie Europy. 16 listopada mieliśmy przyjemność gościć w Domu Seniora "Anna". Uczniowie z klasy IV i Szkolny Klubu Wolantariatu wraz z wychowawczynią Panią Agnieszką Kłys oraz Panią Anna Mańkowską  przygotowali program słowno - muzyczny o Niepodległej. Ta niecodzienna lekcja historii spotkała się z ciepłym odbiorem. Wszyscy mogli poczuć podniosłą i uroczystą atmosferę. (zdjęcia w poniżej w Galerii

Regulamin szkolego koła wolonteriatu